BİLGİ VE REZERVASYON: 0 242 745 05 47 TR | EN | DE | RU
Alanya 15°C / 59 F Grand Sunlife Hotel, Akdeniz'in en güzel köşesi İncekum mevkiinde, denize sıfır mesafede konumlandırılmıştır. Kendi özel plajına sahip olan Grand Sunlife Hotel, Alanya’ya 20 km. ve Antalya Havalimanı'na 110 km. uzaklıkta bulunmaktadır. Geniş odaları ve çok sayıda misafiri konuk edebilecek konumdaki yatak kapasitesi ile müşterilerini tercihlerine göre konforlu odalarda ağırlamaktadır.

GRAND SUNLIFE | AKTİVİTELER
Sunlife Hotellerinde eğlence her gece farklı bir coşkuyu, heyecanı, mutluluğu, kısacası sınırsız duyguları keşfetmek gibi. Sunlife Hotelleri, Akdeniz'in hayranlık uyandıran atmosferine karışan coşkunuz yepyeni bir eğlence deneyimi yaşatacak.

Konuklarımızın gündüzleri su kaydırakları, gündüz animasyon ve turnuvaları ile değişik aktivite ve sportif faaliyetlerle vakit geçirmeleri sağlanırken, geceleri de animasyon ekibimizin hazırladığı zengin show, canlı müzik performansları, özel partiler, etkinlikler, aktiviteler tatiliniz her anını doyumsuz bir eğlenceye dönüştürüyor.


Gündüz Aktiviteleri Sabah jimnastiği, aerobik, su jimnastiği, dart, bocia, su topu, plaj voleybolu, masa tenisleri, havuz oyunları, cafe oyunları
   
Gece Aktiviteleri Skeç şovları, Türk geceleri, Mr. Sunlife & Miss. Sunlife, playback show, pandomim show, deri defilesi, canlı müzik, mehtap turu (ücretli), beach parti